Уляна Супрун розповіла, як пережити день виборів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Уляна Супрун розповіла, як пережити день виборів
30 Березня, 20:31

Уляна Супрун розповіла, як пережити день виборів

В.о. глави МОЗ України Уляна Супрун написала на своїй сторінці у Фейсбуці паради для члені виборчих комісій про те, як пережити день виборів.

«Візьміть з собою їжу. Замовити піцу чи гризти печення — не варіант. Вони сухі, малопоживні, тому хотітиметься ще. Вам потрібні поживні речовини, а не просто калорії, – пише Уляна Супрун. – Тому в день виборів краще їсти яблука, банани, курагу, чорнослив та мандарини.»

Супрун каже, що самими лише вуглеводами не обійтися.

«Від солодкого ви швидко зголоднієте, бо так діє гормон інсулін, та захочете спати. Їжте білкову їжу: омлет, горіхи, сир та м’ясо. Пийте багато води – орієнтовно 3 літри за день, і це не беручи до уваги каву та чай», – пише Супрун.

Візьміть зубну щітку та пасту. Можливо, відчуття чистих зубів і доглянутості допоможе вам почуватися “свіжіше”. Не забудьте про сухі і вологі серветки.

«Мийте руки і візьміть з дому рушничок. Контакти із бюлетенями та великою кількістю людей лишають на руках бруд, бактерій і віруси, а знервованість і багато кави роблять долоні пітливими. Тому краще 20 секунд помити руки теплою водою і милом, – радить Супрун. – Антибактеріальні спреї і серветки не очищують нормально рук, а в фільтрах сушарок може бути повно бактерій.

Уляна Супрун каже, що потрібно присідати або просто вставати і розтягуватися час від часу.

«Якщо багато сидіти чи стояти, то рано чи пізно все почне боліти. Поки гріється вода на чай, чи рухається черга в туалет — зробіть 20 присідань, щоб запобігти застою крові у венах і болю в попереку»,  – пояснює Супрун

Час від часу провітрюйте дільницю. На ній постійно багато людей, тому кисень швидко витрачається. Брак кисню і надлишок вуглекислого газу призводять до сонливості та браку уваги.

«Візьміть аптечку. Не виключено, що хтось із комісії чи виборців поріже пальця папером, чи в когось підніметься температура, заболить голова, або знепритомніє хтось. До цього треба бути готовим», – застерігає в.о. глави МОЗ.

Супрун радить взяти з собою теплий одяг. Чим більше ви хотітимете спати, тим сильніше будете мерзнути. Коли тіло потребує сну, то гормони щитоподібної залози зменшуються, зростає рівень мелатоніну, а рівень гормону стресу і бойової готовності сходить нанівець. Тож температура тіла дещо знизиться, а вам може знадобитися светр.

Фото: zaxid.net

Відео