Унікальне село Львівщини може виграти 100 тисяч гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Унікальне село Львівщини може виграти 100 тисяч гривень
18 Квітня, 19:28
logo-black

Унікальне село Львівщини може виграти 100 тисяч гривень

Софія Мінджоса

З 12 квітня до 5 червня села Львівщини можуть заповнити заяву на участь у конкурсі «Неймовірні села України 2019». Село-переможець отримає 100 тис. грн на власний розвиток. Конкурс організовує онлайн-ресурс AgroPortal.ua.

Мета проекту сприяти взаємодії дрібного бізнесу та органів місцевого самоврядування на селі для підтримки розвитку територій та громад, а також популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

«За кожну відповідь на поставлене запитання у анкеті села-конкурсанти отримуватимуть бали. Найбільше ми звертатимемо увагу на те, чим унікальне село та чим привабливе для туристів, – каже LMN координатор проекту Наталія Помянська. – Важливо, щоб в анкеті могли конкретно пояснити, як саме планують витрати кошти. Вже з того ми будемо вирішувати.»

Окрім основного подарунку, одне з 10 сіл-півфіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні зелену алею. Компанія «Бейкер Тіллі Україна» надасть грошову премію на часткове покриття витрат при реалізації бізнес-проекту. А також п’ятірка сіл-фіналістів конкурсу отримає річну передплату на журнал Agroexpert.

«Ми не віддаватимемо гроші на руки, – каже Наталія Помянська. – Оплачуватимемо виконання роботи. Тобто, коли сільрада укладе угоду з підрядником, то за роботу будемо платити ми.»

Конкурс проводять вже чотири роки, але переможців з Львівщини ще не було.

Фото: agroportal

  • 0
  • 2433
Відео