Усіх вантажників з ринку забрали воювати: на окупованому Донбасі розпочалась нова хвиля мобілізації | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Усіх вантажників з ринку забрали воювати: на окупованому Донбасі розпочалась нова хвиля мобілізації
07 Серпня, 10:31

Усіх вантажників з ринку забрали воювати: на окупованому Донбасі розпочалась нова хвиля мобілізації

з 1 серпня на території окупованого Донбасу розпочалась нова хвиля примусової “мобілізації” з метою комплектування підрозділів мобілізаційного резерву. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки.

Як зазначили в ГУР, росіяни відбирають осіб, непридатних для проходження служби та тих, які мали “відстрочку”.

Наприклад, у Луганську за 40 хвилин на ринку забрали два автобуси чоловіків, більшість із яких вантажники. В Алчевську чоловіків забирали посеред вулиць. Населення обурене, чоловіки переховуються.

«Тотальна примусова мобілізація триває в багатьох населених пунктах. Наприклад, на вулицях міста Хрустальний збільшилась кількість патрулів, які без пояснень забирають осіб чоловічої статі у військкомат», – повідомили у розвідці.

Водночас поширюється невдоволеність серед вже мобілізованих чоловіків ОРДЛО жахливим ставленням командування в російській армії до місцевого особового складу. Зокрема поширюється інформація, що росіянам видають сучасні бронежилети й каски, а місцевим амуніцію зразка 1941 – 1945 років.

  • 0
  • 148
Відео