Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В бою з окупантами загинув легендарний український льотчик Ігор Бедзай
09 Травня, 12:20

В бою з окупантами загинув легендарний український льотчик Ігор Бедзай

В українському небі загинув відомий офіцер Військово-морських сил, заступник Командуючого ВМС з авіації полковник Ігор Бедзай. Про це повідомив директор фонду “Повернись живим”, морпіх і військовий експерт Тарас Чмут.

За його словами, льотчик загинув під час виконання бойового завдання, у складі екіпажу морського вертольоту Мі-14 від ракети російського винищувача.

Тарас Чмут розповів, як завдяки лідерству Бездая Україна зберегла морську авіацію.

“В українському небі загинув один з найкращих офіцерів Військово-морських сил полковник Ігор Бедзай, заступник Командуючого ВМС з авіації. Більш відомий як колишній командир 10-ї Морської авіаційної бригади з Новофедорівки, поблизу Сак, Криму.

У 2014-му році полковник Бездай чи не єдиний з усього командування флоту хто проявив лідерство та рішучість — допоки всі чекали на міфічні “накази з Києва” він зорганізував особовий склад, підготував техніку, та на очах окупантів перегнав усю справну авіацію на континентальну частину України. А наступного дня — повторив це з тим, що не змогло полетіти першого дня”, – розповів він.

За мужність та героїзм, а також за вірність військовій присязі полковник Ігор Бедзай був нагороджений орденом Богдана Хмельницького II ступеня.

  • 0
  • 610
Схожі новини