В обмінниках більше не буде табло з курсом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В обмінниках більше не буде табло з курсом
29 Липня, 20:18

В обмінниках більше не буде табло з курсом

З обмінників зникнуть табло з курсом. Таке рішення прийняв Нацбанк сьогодні, 29 липня. Регулятор посилив вимоги до пунктів обміну валют та заборонив їм інформувати про курс валют поза межами кас установ.

Про це пише Українська Правда.

Йдеться про те, що небанківські установи, які здійснюють обмін валют, розпочали штучно підвищувати курс у готівковому сегменті ринку, чим фактично підтримували існування “банкоматного туризму”. 

Відтак тепер НБУ постановив, що інформація про встановлені курси купівлі та продажу іноземних валют має надаватися населенню в стандартизованому вигляді в чітко визначеному форматі.

“А саме, у вигляді копії наказу про встановлення курсів купівлі та продажу іноземних валют. Ця інформація розміщуватиметься виключно в касах установ та їх структурних підрозділів. 

Крім того, обмінникам забороняється інформувати про встановлені курси купівлі та продажу іноземних валют поза межами кас, привертаючи до них додаткову надмірну увагу будь-якими цифровими значеннями чи символами”, – йдеться у повідомленні.

Також обмінники повинні знову подавати інформацію до Реєстру приміщень, в яких здійснюються валютні операції, а процес купівлі-продажу валют повинен здійснюватися виключно за відеоспостереження.

  • 0
  • 243
Відео