Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні можуть призупинити повітряний рух, – Гончаренко
13 Лютого, 13:00

В Україні можуть призупинити повітряний рух, – Гончаренко

Від завтра, 14 лютого, в Україні можуть призупинити повітряний рух. Причиною стало рішення однієї зі страхових компаній про припинення страховки цивільних літаків, що знаходяться в повітряному просторі країни. Про це у сьогодні, 13 лютого, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці у Facebook із посиланням на власні джерела.

“Швидше за все, із завтрашнього дня з 16:00 за Києвом повітряний рух в Україні буде припинено. Одна з найбільших страхових британських компаній вже розіслала повідомлення про те, що з завтрашнього дня з 14:00 за Лондоном (16:00 за Києвом) припиняється страховка цивільних літаків, що знаходяться у повітряному просторі України”, – написав Гончаренко.

Депутат не зазначив, про яку саме страхову компанію йдеться. Водночас він анонсував заборону на вліт в Україну літаків авіакомпанії Air France вже від сьогодні, 13 лютого.

“Власники літаків, які знаходяться в лізингу, вже забороняють своїм бортам залітати в повітряний простір України. Наразі KLM скасував свої рейси, Sky Up вже садить рейс з Фуншалу в Кишиневі, сьогодні з’явиться заборона від Air France”, – повідомив Гончаренко.

За словами нардепа, заборона може тривати один-два тижні.

“Якщо ви перебуваєте за кордоном і намагаєтеся дістатися додому, то найкраще це робити вже. Тому що, найближчого тижня-два, ймовірно, це буде зробити дуже складно”, – написав він.

 

  • 0
  • 2441
Схожі новини