Вакцинуватимуть на автостанціях і вчитимуть користуватись “Дією”: у понеділок запрацюють нові обмеження | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вакцинуватимуть на автостанціях і вчитимуть користуватись “Дією”: у понеділок запрацюють нові обмеження
17 Листопада, 09:00

Вакцинуватимуть на автостанціях і вчитимуть користуватись “Дією”: у понеділок запрацюють нові обмеження

У понеділок, 22 листопада, на Львівщині почнуть діяти нові карантинні обмеження. Вони передбачають, що для поїздок всередині області пасажири повинні мати зі собою сертифікат про вакцинацію або негативний тест на коронавірус. Така норма стосується і водіїв громадського транспорту усіх видів.

Начальник управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА Степан Рудницький розповів, що з перевізниками та керівниками громад уже провели переговори. До кінця тижня роз’ясувальну роботу планують провести і для людей. А за потреби на автостанціях області облаштують пункти вакцинації.

Крім того, імовірно, створять мобільні групи, які будуть консультувати людей як користуватися додатком “Дія”.

“Багато пасажирів приміських маршрутів не мають смартфонів, тому має бути напрацьованим механізм отримання паперових сертифікатів про вакцинацію для уникнення труднощів у проїзді в громадському транспорті”, – наголосив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

За його словами на сьогодні провакцинованими є майже 45% водіїв, 20% перехворіли та мають антитіла, а інші водії повинні провакцинуватися найближчим часом.

Додамо, за невиконання рішення комісії ТЕБ НС нестимуть адміністративну відповідальність як пасажири, так і перевізники. У разі, якщо пасажир знаходиться без одягненої маски у громадському транспорті, то на такого громадянина накладуть штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

У випадку відсутності перелічених документів (сертифікатів та довідок про вакцинацію) пасажира оштрафують на 17 тисяч гривень.

Нагадаємо, про завершення дистанційного навчання оголосили учора у Львівській облдержадміністрації. Вже з понеділка, 22 листопада, діти старших класів знову повернуться до школи.

Відео