Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вбитий у Португалії українець був мешканцем Новояворівська
02 Квітня, 20:02
logo-black

Вбитий у Португалії українець був мешканцем Новояворівська

12 березня в аеропорту Лісабону інспектори міграційної служби Португалії до смерті побили 40-річного українця. Як повідомляє “РБК Україна”, загиблий Ігор Гоменюк – мешканець міста Новояворівськ. Цю інформацію LMN підтвердила місцева жителька Оксана Сеньовська. За словами жінки, спершу дружині загиблого сказали, що у чоловіка проблеми зі здоров’ям. Сім’я навіть збирала кошти Ігорю на лікування.

Однак, як з’ясувалося, інспектори міграційної служби жорстоко побили чоловіка у кімнаті медичної допомоги. Після того вони намагалися приховати злочин і оголосили, що смерть настала від нападу епілепсії. Справжня причина вияснилася вже після розтину.

Консул українського посольства Володимир Камарчук каже, що інспектори заборонили Гоменюку в’їзд в країну  через відсутність документів, що підтверджують його приїзд як туриста. Ігоря хотіли відправити назад наступного дня.

«12 березня в 23:45 я отримав короткий електронний лист, в якому говорилося, що цей громадянин помер. Ми зателефонували інспектору, який сказав нам, що у нього був епілептичний припадок і що він помер до прибуття INEM. Не було жодних доказів того, що щось було не так», – каже Володимир Камарчук.

За словами рідних, у Ігоря ніколи не було приступів епілепсії.

У чоловіка залишилася дружина та двоє дітей віком 14 та 8 років. Жінка працює вчителькою. Зараз вона хоче, аби тіло чоловіка передали в Україну. Однак у зв’язку з пандемією коронавіруса прямі рейси були скасовані. Посольство очікує відновлення спеціального польоту.

Друг Ігоря розповів журналістам, що чоловік їхав у Бельгію працювати на будівництві півроку. Він робив фасади для будівель. У Португалії Гоменюк був проїздом. Ігор грав у футбол, був фанатом львівських «Карпат» та патріотом України.

Наразі трьох підозрюваних офіцерів у віці 42, 43 і 47 років вже затримали. Їм загрожує 25 років ув’язнення. Також інцидент призвів до відставки директора імміграційної служби в Лісабоні.

Фото Оксани Гоменюк.

Схожі новини