«Вчора поклали до лікарні, а вночі він уже помер»: від коронавірусу не стало львівського активіста Романа Скіри | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Вчора поклали до лікарні, а вночі він уже помер»: від коронавірусу не стало львівського активіста Романа Скіри
19 Серпня, 16:09
logo-black

«Вчора поклали до лікарні, а вночі він уже помер»: від коронавірусу не стало львівського активіста Романа Скіри

Ірина Петришин

Сьогодні вночі, з 18 на 19 серпня, від коронавірусу помер 50-річний львівський активіст, голова громадської організації «Центр підтримки і сприяння захисту прав людини» Роман Скіра. Вчора його госпіталізували, але медики не змогли врятувати йому життя. Про смерть друга повідомив його товариш Ігор Фінканін.

«Романа тільки вчора поклали до лікарні, а вночі він уже помер. Ще вчора мені дзвонив, просив номер телефону у лікарню. Сьогодні зранку телефонує товариш, каже, що Романа вночі не стало… Це було дуже швидко та неочікувано, – розповідає LMN Ігор Фінканін. -Роман сказав, що його кладуть у лікарню, бо вже три дні температурить. До того всього він мав супутні захворювання: діабет та проблеми зі серцем. На жаль, коронавірус вражає больові точки і просто добиває людей, як це сталося з Романом. Тепер ми бачимо, що навіть молоді люди, які мають будь-які проблеми зі здоров’ям, повинні остерігатися Ковіду».

Без свого опікуна залишився молодший брат Романа, який має групу інвалідності.

Знайомі та друзі Скіри кажуть, що він був добрим товаришем, професійним фахівцем та активним правозахисником.

«З Романом познайомився три роки тому. Він був чуйною людиною, завжди справедливий та правильний, – додає Ігор Фінканін. – Прикро, коли від нас відходять люди, які могли би ще багато зробити».

Нагадаємо, що у Дрогобичі унаслідок коронавірусу померли лікар-патологоанатом Руслан Братунь та доцент кафедри української мови місцевого державного педагогічного університету Костянтин Іваночко.

Фото: Фейсбук

Відео