Від ускладнень кору померла 36-річна львів’янка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Від ускладнень кору померла 36-річна львів’янка
17 Січня, 11:27

Від ускладнень кору померла 36-річна львів’янка

У вівторок, 15 січня, у Львівській обласній клінічній лікарні від ускладнень кору померла 36-річна жінка. Це перша смерть від кору на Львівщині серед дорослих. Торік це захворювання забрало життя двох дітей, повідомляє zaxid.net .

 

 

«Кір спровокував у пацієнтки ускладнення – пневмонію,- повідомила головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко. – Окрім того, вона мала важку супутню патологію генетичного характеру. На жаль, врятувати її не вдалося».

Завідувач реанімаційного відділення обласної інфекційної лікарні Віктор Токарєв розповів, що жінку госпіталізували до лікарні вранці 14 січня у важкому стані. У неї була задишка, порушення свідомості, пневмонія. За словами родичів, перші симптоми захворювання на кір з’явилися 11 січня, 12 січня – висипка. Пацієнтку відразу поклали в реанімаційне відділення, але допомогти їй не вдалося. 15 січня о 12:00 вона померла.

За словами Наталії Тімко, ускладнення кору – пневмонію, коровий енцефаліт (запалення мозку), обструктивний бронхіт тощо, можуть бути у хворих різних вікових категорій як серед дітей, так і серед дорослих. У Львівській обласній інфекційній лікарні бракує місць для хворих на кір, тому їх переводять у інші відділення лікарні. Торік на Львівщині на кір захворіли майже 12 тисяч мешканців області, станом на 17 січня 2019 року – понад 1000.

Лікарі твердять, що ліків від цього захворювання нема. Захистити може лише вакцинація.

 

Відео