Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відділення Сокальської районної лікарні відремонтують за майже 2 мільйони гривень
28 Жовтня, 12:04
logo-black

Відділення Сокальської районної лікарні відремонтують за майже 2 мільйони гривень

В Сокалі проведуть капітальний ремонт інфекційного відділення центральної районної лікарні. На початку жовтня медзаклад міста замовив ремонтні роботи загальною вартістю у 1,95  мільйона гривень.

Сокальська районна лікарня приймає хворих на коронавірус з травня 2020 року. Пацієнтів наразі лікують в загальному лікувальному приміщенні, пояснив головний лікар Роман Швед. За його словами, хворих з COVID-19 перенаправлять в інфекційний корпус вже після ремонту.

«Інфекційне відділення зараз у поганому стані, оновити його треба було вже давно. Ми. Звичайно. Поступово ремонтували це приміщення, але коштів було недостатньо. Та й теперішня сума (1,95 млн грн. – LMN) є невеликою», – розповів головний лікар.

У відділенні відремонтують стіни, підлогу, замінять водопостачання, сантехніку та світильники. Також планують встановити нові вікна та двері. У лікарні зроблять приміщення під реанімаційне відділення. Поки триватиме ремонт пацієнтів з цього корпусу скерують до інших лікарень. Роботи мають закінчити до кінця 2020 року.

До слова, у Сокальській ЦРЛ в жовтні встановлять нову рентген-систему за 1,2 мільйона гривень. Пристрій дозволяє виконувати знімки безпосередньо в палаті. Це друга велика закупівля обладнання Сокальською районною лікарнею за цією процедурою. У квітні медустанова замовляла два апарати штучної вентиляції легенів за 1,6 млн грн.

Схожі новини