Відомий український журналіст загинув у ДТП в Польщі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Відомий український журналіст загинув у ДТП в Польщі
12 Січня, 13:03

Відомий український журналіст загинув у ДТП в Польщі

Український журналіст Роман Кісіль, його мати, дружина та однорічна дитина потрапили в ДТП на в’їзді у місто Ілжа під Радомом у Польщі.  Чоловік з матір’ю загинули на місці.

“Це було 10 січня о 4.50 ранку”, – каже перший секретар – керівник консульського відділу Посольства України у Польщі Світлана Криса. – У ДТП загинув Роман Кісіль, його мама. Дружина в реанімації у лікарні, дитина у доброму стані теж перебуває в лікарні», – передає УНІАН

 

Відомо, що дружину Романа у важкому стані госпіталізували до лікарні міста Радом. Однорічну дитину, яка на сьогодні в задовільному стані, також дообстежують в лікарні.

“Вирішується питання про транспортування дружини в іншу лікарню, ближче до Варшави, або, якщо буде можливість, і в саму Варшаву. Родині надано всіляке сприяння зараз”, – зауважила дипломат.

Роману Кісілю було лише 37 років, його матері – 60. Вони уродженці Дрогобича. Роман закінчив Дрогобицьку середню школу №17. Вчився в Інституті журналістики КНУ Шевченка. Тривалий час працював постійним кореспондентом УНІАН у Польщі.

«Колектив Посольства України в Республіці Польща висловлює щирі співчуття родині та близьким трагічно загиблого у ДТП колишнього постійного кореспондента УНІАН в Польщі Романа Кисіля. Вічна пам‘ять!», – йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Посольства України у Польщі.

  • 0
  • 318
Відео