Військові з Прикордоння Львівщини отримали понад 500 пар взуття від своїх земляків | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Військові з Прикордоння Львівщини отримали понад 500 пар взуття від своїх земляків
02 Грудня, 12:28

Військові з Прикордоння Львівщини отримали понад 500 пар взуття від своїх земляків

Місцевий бізнес Яворівщини та Жовківщини, громадські активісти та партнери з Польщі, Німеччини і США обʼєдналися у проєкті #Взуттядлязахисників, який започаткували нардеп Павло Бакунець та ГО «Молодь Яворівщини». Уже придбали на передали на передову понад 500 пар тактичного взуття.

Взуття отримали воїни 66 батальйону 103 бригади ТрО, 24 ОМБр, 10 ОМБр, а також готується відправка до 63 ОМБр. Насамперед забезпечували військових з ТрО, адже в них потреба була найбільш гострою.

«Ми на постійному контакті з військовими з Прикордоння Львівщини, вивчаємо їх потреби і намагаємося задовільнити їх якнайшвидше. Напередодні холодного періоду надходило чимало запитів на тепле тактичне взуття – разом з відповідальним бізнесом Яворівщини, Жовківщини та партнерами з-за кордону нам вдалося виконати прохання наших воїнів. Останні пари уже в дорозі до адресатів», – коментує Павло Бакунець, представник Яворівщини та Жовківщини у Верховній Раді.

Тактичні черевики добре зарекомендували себе на передовій. Вони виготовлені з якісної натуральної шкіри і з водовідштовхуючими вставками, зручні та вже отримали чимало позитивних відгуків від військових. А щоб взуття таки знайшло свого отримувача, кожна пара є іменною. Таким чином військові отримують черевики потрібного їм розміру.

Відео