Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Військовий капелан зі Львова випустив CD-диск
04 Квітня, 15:22
logo-black

Військовий капелан зі Львова випустив CD-диск

Антоніна Скляренко

Компакт-диск на підтримку Збройних Сил України випустив військовий капелан Андрій Дуда. Кошти з реалізації планує передати на лікування військових та потреби солдат на передовій.

Півторагодинний CD-диск містить записи читань отцем поезії Шевченка, а також музичні супроводи. Реалізують його зараз за ціною від 100 грн. Диск презентували також у Канаді. Отець сподівається, що вдасться продати якомога більше платівок, адже отримані кошти  мають вже своє благе призначення.

«Задум був – вилучені кошти передати на потреби хлопців, які перебували у полоні ворога, а тепер лікуються. Ще маю одного військового у госпіталі в Маріуполі, він поранений і також зараз проходить лікування. Та як виявилось, у нього ще й дочка осліпла, дуже треба дитині помогти. Тому більшу частину грошей, які отримаю з продажу дисків, віддам на ці потреби. За решту планую закупити на передову 2 генератори, запчастини для автомобілів та різні технічні і оптичні засоби. 100 гривень – не фіксована ціна, люди можуть жертвувати скільки зможуть», – розповідає отець Андрій Дуда.

Священик Княжої Церкви Св. Миколая Чудотворця Андрій Дуда відомий у Львові ще й як громадський діяч та волонтер. Він часто їздить на передову до хлопців  80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України. В неділю, 7 квітня, на свято Благовіщення, отець планує вирушити на Схід. Просить небайдужих приносити до храму домашні смаколики, солодощі, каву, чай та інші продукти. Їх обов’язково передасть хлопцям на передовій.

  • 0
  • 409
Схожі новини