Влаштував на роботу свою тещу: суд оштрафував керівника львівського палацу естетичного виховання | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Влаштував на роботу свою тещу: суд оштрафував керівника львівського палацу естетичного виховання
04 Травня, 18:30

Влаштував на роботу свою тещу: суд оштрафував керівника львівського палацу естетичного виховання

Личаківський районний суд Львова оштрафував директора Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді Олега Климовича на 3400 грн за те, що він взяв на роботу свою тещу. Про це пише zaxid.net.

“Як вказано в матеріалах справи, Олег Климович працює директором Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді, що на пл. Петрушевича, 2. У жовтні 2022 року він взяв на роботу гардиробницею свою тещу. Крім цього, він повторно підписав наказ про призначення тещі і у жовтні 2023 року. При цьому, він не повідомив про наявний конфлікт інтересів департамент освіти і науки Львівської ОВА”, – йдеться у повідомленні.

У суді  директор Олег Климович свою провину заперечив і пояснив, що не знав про положення закону, що стосуються дій при наявному конфлікті інтересів.  Також він додав, що робота гардиробницею є сезонною та низькооплачуваною, а інших охочих працювати не булою

Також теща не підпорядковувалась особисто йому, тому він не бачить у своїх діях конфлікту інтересів.

Суддя все ж визнала винним Олега Климовича в порушенні вимог щодо запобігання конфлікту інтересів за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 та призначила йому 3400 грн штрафу. Цю постанову можна оскаржити в апеляційному суді.

Відео