Водій турківської маршрутки нахамив ветерану АТО | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Водій турківської маршрутки нахамив ветерану АТО
11 Березня, 14:37
logo-black

Водій турківської маршрутки нахамив ветерану АТО

Марія Оринчак

8 березня водій маршрутки зі сполученням «Львів-Турка-Хащів», яке обслуговує ПП “Тур-Авто”,  відмовився перевозити учасника АТО. Інформацію про цей факт оприлюднив у Фейсбуці Мар’ян Матвейко. За три дні допис з групи «Спілка учасників АТО Городоччини» набув небувалого розголосу – майже 2 тисячі поширень. Люди у коментарях обурюються діям водія.

«Я їхав з нічної зміни на виробництві. З 184 маршрутки йшов на «Західну». Водій турківської маршрутки уже виїхав зі своєї платформи, проїхав 30 метрів. Я махнув рукою. Зупинився. Маршрутка була тільки наполовину заповнена. Я сказав, що їду у Коропуж. У водія не було заперечень», – розповідає Мар’ян LMN.

Однак, коли пасажир показав посвідчення учасника АТО, водій почав стверджувати, що маршрутом не передбачено там зупинки.

«Тон його був грубий та недоброзичливий. Почав мені про путівкові листи розповідати, до каси відсилати, кричав, що нас таких багато. Всього того не було б, якби я йому просто заплатив гроші», – каже атовець.

Мар’ян не став перевіряти маршрутні листи, вийшов з маршрутки, сфотографував і виклав у мережу.

«Не скажу, що такі випадки часті. Але прикро, у «спекотних» 14-16 роках ми ходили поміж кулі, та й зараз хлопців привозять, а хтось готовий за пару гривень гідність нашу принижувати. Я поширив інформацію, щоб це дійшло до перевізника».

Мар’ян каже, що найближчими днями має намір поїхати до перевізника, щоб особисто висловити своє обурення з цього приводу.

Відео