Водій їздив львівськими вулицями з чужими документами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Водій їздив львівськими вулицями з чужими документами
24 Вересня, 12:32

Водій їздив львівськими вулицями з чужими документами

Вчора ввечері на вулиці Виговського у Львові екіпаж патрульних зупинив автомобіль Citroen, в якого не горіла ліва фара ближнього світла. Під час перевірки документів інспектор встановив, що посвідчення водія числиться в базі як загублене. Офіцер поліції уважно оглянув документ та побачив, що на ньому немає голографічних зображень, шрифт відрізнявся від затвердженого.

«Водія попросили надати ще якийсь документ, щоб підтвердити його особу. Той відмовився. Інспектор почав задавати чоловіку декілька уточнюючих питань, на які той не зміг відповісти. Враховуючи, що посвідчення водія мало ознаки підробки, водія запросили до Залізничного відділу поліції для встановлення його особи. Там виявили, що це зовсім інший чоловік ніж той, який вказаний в документі», – розповіли у патрульній поліції Львівської області.

48-річного львів’янина раніше за нетверезий стан на три роки позбавили права керувати автомобілем.  Тому він вирішив їздити з чужими водійськими правами. Як вони у нього опинилися, з’ясовують правоохоронці.

Фото: патрульна поліція Львівської області

Відео