Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Володимир Гірняк розповів, кого підтримує у другому турі виборів на посаду міського голови Львова
11 Листопада, 18:48

Володимир Гірняк розповів, кого підтримує у другому турі виборів на посаду міського голови Львова

21 листопада відбудеться другий тур виборів міського голови Львова. За мерське крісло позмагаються діючий міський голова Андрій Садовий та ексгубернатор Львівщини Олег Синютка. Керівник Координаційної ради партії «Громадянська позиція» розповів Дивись.інфо, кого він підтримає під час другого туру виборів.

«Вважаю, що треба бути послідовним. Під час виборчої кампанії я неодноразово заявляв, що Львів потребує змін, що місто втомилося від Садового, а Садовий втомився від міста. І сьогодні я своєї думки не змінив. Треба розуміти, що ми обираємо не стільки між Садовим і Синюткою, як між консервацією міста та його розвитком. Вважаю, що Олег Синютка здатен надати тепер уже Великому Львову нового дихання, влити нову кров у керівництво міста. І дуже важливо, що обираємо не зеленого новачка, а досвідченого управлінця, який дуже добре знає проблеми Львова і, що не менш важливо, як колишній керманич області, добре знайомий з проблемами територій, які відтепер стали частиною Львівської ОТГ», – каже Володимир Гірняк.

Політик розповідає, що йому випадало співпрацювати з Олегом Синюткою. Тоді Гірняк був депутатом міської ради, а Синютка – першим заступником міського голови Львова.

«Потім наші шляхи перетнулися, коли Олег Михайлович був головою обласної адміністрації, а я заступником голови Львівської облради. Визнаю і кажу це всім: Синютка справді фахівець, здатний без зайвого піару тримати в руках господарку», – додає Володимир Гірняк.

  • 0
  • 2346
Схожі новини