Волонтери запрошують розмалювати писанки разом з сиротами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Волонтери запрошують розмалювати писанки разом з сиротами
20 Квітня, 10:43
logo-black

Волонтери запрошують розмалювати писанки разом з сиротами

Тетяна Пасічник

У четвер о 19.00 у сиротинці “Благодать”, що на вул. Папарівка, 1,  дорослі розмальовуватимуть писанки разом з сиротами. Приєднатись можуть всі охочі.

“Головна мета нашого заходу – дати дітям більше спілкування, – каже організатор Ольга Стець. – У групі є 2 вихователі, вони не можуть приділити увагу всім діткам, які цього потребують. Тому ми запрошуємо дорослих людей. Якщо це сім’я, то краще без дітей приходити. Свої діти часто відволікають, можуть ревнувати. Буде шум, хаос, а на столі свічка стоятиме. На цьому заході потрібна увага та тиша”.

Організатори планують одному дорослому провести час з двома дітьми. На заході буде присутня професійна майстриня. Вона навчить розпису воском. Також, можливо, виготовлятимуть дерев’яні писанки.

Ольга Стець просить приєднуватись до сиротинця не лише у святкові дні.

“Ми відкриті завжди. Особливо потрібні люди, які можуть виконувати домашнє завдання з дітьми. Можна приходити після роботи, у вільний час. Так і сироти будуть мати більше заохочення до навчання, і живе спілкування присутнє”, – каже Ольга.

Волонтери просять попередити про прихід на майстер-клас, аби знати приблизну кількість людей. Однак, якщо незаплановано захочете прийти, двері сиротинця завжди відкриті. Писати можна на фейсбук-сторінку організації.

 

Відео