Вперше за 18 років Укрзалізниця запускає міжнародний потяг зі Львова до Варшави | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вперше за 18 років Укрзалізниця запускає міжнародний потяг зі Львова до Варшави
05 Жовтня, 14:25

Вперше за 18 років Укрзалізниця запускає міжнародний потяг зі Львова до Варшави

З 15 жовтня 2023 року Укрзалізниця запускає залізничне сполучення між Львовом та Варшавою. Маршрут буде організовано через станцію Рава-Руська. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Укрзалізниці.

“Ми постійно працюємо над розширенням міжнародних залізничних пасажирських маршрутів, щоб українці могли легко виїжджати за кордон та повертатися додому. Нам знадобилося понад 6 місяців на реалізацію цього проєкту, зокрема на узгодження всіх деталей з польською стороною та відкриття пункту пропуска. Відтепер ще 10 населених пунктів України отримають залізничне сполучення з Варшавою та Любліном”, – зазначив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко.

Наразі маршрут працюватиме у пересадковому форматі на станції Рава-Руська, що на Львівщині. Розклад руху поїздів розроблений таким чином, щоб охопити залізничним сполученням не лише Львів, а й Івано-Франківськ, Стрий, Коломию, Калуш, Моршин, Брюховичі та Жовкву.

Зазначимо, що придбати квитки можна у мобільному застосунку Укрзалізниці. Крім того, квитки доступні у чат-ботах та на сайті Укрзалізниці, а також у міжнародних касах вокзалів.

  • 0
  • 69
Відео