21 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання — ЗНО в Україні, яка триватиме до 13 червня включно. Цьогоріч по Україні в тестуванні братиме участь 354 085 випускників шкіл, із них  25 541 — з Львівщини.

Перший тест, 21 травня, буде з математики. 23 травня — тестування з української мови і літератури, 27 травня — з іспанської, німецької, французької мов, а 28 травня — англійської мови.

30 травня відбудеться ЗНО з фізики , 4 червня — з історії України. 6 червня складатимуть тести з біології, а 11 червня — з географії Завершить ЗНО тестування з хімії — 13 червня.

Результати тестів мають з’явитися на персональних сторінках учасників тестування  до 25 червня включно.

Вхід у пункти тестування розпочнеться о 10:15 та триватиме до 10:50, тому всі учасники повинні заздалегідь дізнатись адресу, де складатимуть ЗНО, і схему доїзду.

Абітурієнти повинні роздрукувати запрошення і дізнатись, у який пункт тестування потрібно прийти, на сайті регіонального центру оцінювання є карти розміщення пунктів.

При собі потрібно мати сертифікат, оригінали паспорта та запрошення, дві ручки чорного кольору, дозволяється пляшка води. Інші речі – конспекти, книжки, флешки, телефони, навушники необхідно залишити в аудиторії на місці для особистих речей.

В аудиторії постійно перебуватимуть інструктори, які допомагатимуть та інформуватимуть учасників про час виконання завдання чи про те, скільки залишилось до кінця тесту.

Кожен учасник має право на апеляцію: заяву про порушення процедури проведення слід подавати, не виходячи з пункту тестування.