Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Все за планом»: путін вважає «операцію» в Україні успішною
16 Березня, 16:26

«Все за планом»: путін вважає «операцію» в Україні успішною

Владімір путін назвав успішними дії російської армії в Україні та заявив, що війна йде за планом. Про це він заявив на нараді щодо заходів соціально-економічної підтримки російських регіонів. Інформацію такого ж характеру озвучують російські ЗМІ, пише УП.

“Операція розвивається успішно, у суворій відповідності до заздалегідь затверджених планів”, – сказав путін.

За твердженням путіна, тактика Міноборони РФ “цілком себе виправдала, робиться все, щоб уникнути втрат серед мирного населення”, хоча від рук російських військових в Україні померли вже тисячі мирних жителів, більше сотні з них – діти.

Господар кремля також заявив, що західні покровителі “підштовхують Київ до кровопролиття”, постачаючи зброю та найманців, – хоча саме росія напала на Україну та наймає за гроші людей навіть у Сирії, щоб ті воювали в Україні.

Путін повторив, що росія не має на меті окупувати Україну, – хоча його війська чинять жорстоке свавілля під Києвом та в інших містах України. За словами президента рф, якби російські війська діяли лише на Донбасі, це не призвело б до “ліквідації загрози”, а там пролягла б “нова лінія фронту”.

  • 0
  • 1352
Схожі новини