«Всі, хто захищав Українську державу, є Героями»: голова Львівської ОДА різко відповів нардепу Бужанському | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Всі, хто захищав Українську державу, є Героями»: голова Львівської ОДА різко відповів нардепу Бужанському
11 Червня, 13:40
logo-black

«Всі, хто захищав Українську державу, є Героями»: голова Львівської ОДА різко відповів нардепу Бужанському

Очільник Львівської ОДА Максим Козицький дав публічну відповідь на запит нардепа від партії «Слуги народу» Максима Бужанського. Наприкінці травня той звернувся з претензіями до обласної адміністрації щодо відзначення 77-ї річниці створення Першої української дивізії «Галичина» УНА.

«Тиждень тому народний депутат України пан Бужанський надіслав мені депутатське звернення з критикою публікації на офіційній веб-сторінці Львівської обласної адміністрації. Мовляв, новина про відзначення 77-ої річниці від дня створення Першої української дивізії «Галичина» УНА є прикладом підміни історичних фактів та легалізацією нацизму. Окрім того, народний обранець попросив надати йому інформацію щодо імені особи, яка опублікувала цю новину та запитав, чи буде ця особа публічно засуджена за ці дії. Я надіслав пану Максиму відповідь на його депутатське звернення, як того вимагає законодавство, а також записав невеликий відеокоментар», – прокоментував Максим Козицький.

У відеозверненні Козицький наголосив нардепу, що вважає незрозумілим, для яких цілей і для розв’язання яких питань, пов’язаних з депутатською діяльністю, Бужанський направив це звернення.

 

“Як голова Львівської обласної державної адміністрації хочу підкреслити, що неприпустимим є використання народним депутатом свого депутатського мандату всупереч загальновизнаним нормам моралі, правам і свободам людини і громадянина, законним інтересам суспільства і держави, а також в особистих цілях”, – каже голова ЛОДА.

Додав, що державні адміністрації підконтрольні та звітують президенту і уряду, і аж ніяк не не нардепам, та провів невеличкий екскурс в історію України.

«Шановний народний депутате, невеличкий екскурс в історію: мотивацією українських вояків при вступі до першої української дивізії «Галичина» УНА була не колаборація, а недопущення комунізму та більшовизму на західноукраїнські землі та боротьба за незалежну, соборну Українську державу. Тут я повністю згідний з президентом України, для якого всі, хто захищав Українську державу, є Героями», – сказав Козицький.

Нагадаємо, 28 травня, народний депутат Максим Бужанський скерував своє депутатське звернення на офіційному сайті ЛОДА. У ньому критикував опубліковану структурою новину про відзначення 77-ої річниці створення дивізії «Галичина». Назвав цю подію легалізацією нацизму. “Мені здається, у Львівській ОДА забули, що вони Державна Обласна Адміністрація України, а не Дистрикта Галіція”, – зауважив.  Хотів аби людина, яка оприлюднила публікацію була публічно засудженою.

 

ФОТО: LB.ua

 

  • 0
  • 4239
Відео