Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Викрили ще одне угрупування, яке незаконно переправляло за кордон призовників
04 Червня, 15:55

Викрили ще одне угрупування, яке незаконно переправляло за кордон призовників

47-річному жителю Закарпаття, а також двом його спільникам зі Львова, які організували незаконний перетин українсько-польського кордону особою, яка підлягає мобілізації, повідомили про підозру.

Слідством встановлено, що чоловіки оцінили свої послуги у 7,5 тис доларів США, за які надали військовозобов’язаному медичну довідку медико-соціальної експертної комісії про інвалідність та обіцяли забезпечити безперешкодне проходження прикордонної перевірки, – розповідають у Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Затримали помічників фігуранта після посадки заявника на поїзд сполученням «Львів – Варшава», а його самого  під час отримання від матері призовника понад 7 тис доларів США та 5 тис грн.

На цей час, за клопотанням спецпрокурорів, усім трьом зловмисникам Ужгородський міськрайонний суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Водночас встановлюється причетність до злочину посадовців ДПС України.

За вчинене правопорушникам загрожує від 7 до 9 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

1-5-4
  • 0
  • 110
Схожі новини