Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вже вдруге бореться з раком: львівські медики видалили пухлину 29-річній жінці
19 Вересня, 15:10

Вже вдруге бореться з раком: львівські медики видалили пухлину 29-річній жінці

Львівські медики прооперували 29-річну Марію, яка вже вдруге бореться з раком. Про це повідомили у Лікарнюі Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова.

Два роки тому Марія звернулася з болями в животі до наших спеціалістів. Пройшовши повне обстеження, лікарі діагностували гостру кишкову непрохідність, яку спричинив новоутвір кишківника. Відтак лікарі провели операцію з видалення пухлини з первинним відновленням безперервності кишківника. У подальшому дівчина отримала хіміотерапевтичне лікування, – повідомили у медзакладі.
Марія дотримувалася всіх рекомендацій лікарів-онкологів та проходила регулярні обстеження. Та через рік на плановому КТ виявили новоутвір шлунку. Це була ще одна злоякісна пухлина, що вразила організм молодої дівчини. Спеціалісти провели хірургічне втручання. Операція ускладнювалась проростанням пухлини в інші органи черевної порожнини. Хірурги видалили частину шлунку з новоутворенням, частину підшлункової залози, дванадцятипалу кишку, жовчний міхур, частину товстої кишки, на які пухлина поширилась.
Все пройшло успішно. Шість днів Марія перебувала у відділенні реанімації та інтенсивної терапії під пильним наглядом Христини Орлинської, Олени Чупик та команди лікарів-анестезіологів, які працювали над порятунком її життя 24/7. Далі два тижні у відділенні ІІ хірургії Центру хірургії проходила відновлення та подальше лікування. Зараз Марія почувається краще та дякує лікарям за двічі врятоване життя. Хоча на дівчину чекає ще тривале лікування, та оптимізму вона не втрачає. Каже, що буде боротись, адже життя прекрасне, – розповідають у лікарні.

Медики нагадують, що часом вчасна діагностика може врятувати життя.

  • 0
  • 116
Схожі новини