У мережі повідомляли, що у Львові на вулиці Богдана Хмельницького, неподалік АС-2, горить підстанція, однак ця інформація не відповідає дійсності. Як повідомив LMN заступник начальника відділу звʼязків із медіа та роботи із громадськістю Курус Ігор, в цьому районі сталося загоряння трави.
На місці працюють працівники ДСНС.