Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Сину дають шанс на життя – і це дуже важливо» : студенту Володимиру Андрієцькому треба ще 200 тисяч євро на лікування
04 Лютого, 18:41
logo-black

«Сину дають шанс на життя – і це дуже важливо» : студенту Володимиру Андрієцькому треба ще 200 тисяч євро на лікування

Днями в одній із німецьких клінік провели операцію 19-річному Володимиру Андрієцькому, студенту «Львівської Політехніки». Через страшну хворобу – остеосаркома – рак кістки, хлопцеві ампутували руку та плече. Тепер потрібні гроші, аби продовжити лікування та поставити студента на ноги. В сім’ї,  котра і так вже витратила чималу суму на обстеження, лікування та операції, таких коштів просто ніде взяти. Люди благають про допомогу.

«Спочатку лікувались в одній клініці, але звідти нас виписали, розвівши руками, мовляв: чим могли… Знайшли іншу. У клініці Vivantes працюють прекрасні спеціалісти, але вона дорожча. У ній дали сину шанс, і ми за нього вхопилися. Володі провели вже надскладну операцію з ампутації правої руки та плеча. Тепер мають провести ще дві хіміотерапії, аби знищити метастази в легенях. А потім буде ще одна операція. Після того, за словами лікарів – лікування і моя дитина зможе жити! Повірте, після того, як тобі постійно казали: «Нема шансів…», а зараз цей шанс знайшли, за нього хочеться триматися», – розповідає мати хлопця Олеся Андрієцька.

84602742_551156115489255_7462046677940043776_n

Нагадаємо, Володимир Андрієцький майже рік бореться із остеосаркомою. Операція обійшлась батькам в 117 тисяч євро. Хлопець вже потроху відходить від неї. Правда, кажуть батьки, моральний стан сина, досі доволі важкий. Володю постійно мучать фантомні болі. Але він мужньо переборює усе.

Вчора Андрієцьким повідомили у клініці про нову приблизну суму – 200 тисяч євро. За ці гроші хлопець отримає шанс на оздоровлення.

«Поки ще не знаємо як саме вони захочуть, щоб їм проплатити чи авансом, чи частково за кожен етап лікування. Але сума для нас в будь-якому випадку непідйомна. Благодійні фонди відмовляють допомагати, бо кажуть, що мій син вже не підходить їм по віку. Єдине, звідки отримуємо кошти – це з добровільних пожертв людей та благодійних концертів, які організовує наш земляк Микола Стріжик. А ще, приємно, нещодавно нас підтримав посол Риму в світі – Джоані Девіс, він також долучився до благодійного концерту для нашого Володі»,  – додає жінка.

Усіх, хто має бажання та можливість допомогти одужати Володимиру Андрієцькому, просимо надсилати кошти на рахунки:

4119970061117911 Райффайзенбанк

5168757363118458 Приватбанк

Андрієцька Олеся Василівна (мама Володі).

 

Схожі новини