Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юліана Чаплінського звільнили з посади заступника міністра
14 Лютого, 11:43

Юліана Чаплінського звільнили з посади заступника міністра

Кабінет міністрів звільнив колишнього головного архітектора Львова Юліана Чаплінського з посади з посади заступника міністра розвитку громад і територій. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Чаплінського звільнили у зв’язку із зміною міністра. Новий міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль сказав, що планує формувати нову команду міністерства.

Як повідомляє “Захід.нет”, львів’янин Юліан Чаплінський працював на посаді заступника міністра в Міністерстві розвитку громад і територій від вересня 2019 року і відповідав за напрямок євроінтеграції та просторового розвитку. Тоді міністерство очолювала директорка ТОВ «Інститут місцевого розвитку» та колишня народна депутатка від «Самопомочі» Альона Бабак. Жінку звільнили з посади 4 лютого. Новим міністром став ексголова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль.

“Перш за все, я вдячний за можливість попрацювати в уряді Альоні Бабак, яка й запросила мене в міністерство. За період роботи з нею вдалося плідно попрацювати над зміною низки ДБНів, що стосувалися інклюзивності та змін просторового розвитку. Після приходу на посаду Дениса Анатолійовича Шмигаля було логічно припустити, що він формуватиме нову команду довірених осіб. Ми раніше разом не працювали, тому немає нічого дивного, що мене попросили звільнити посаду”, – каже Чаплінський.

Фото: Захід.нет

  • 0
  • 54
Схожі новини