Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З фракції ОПЗЖ вийшли п’ятеро депутатів, з “Батьківщини” — один
24 Березня, 17:19

З фракції ОПЗЖ вийшли п’ятеро депутатів, з “Батьківщини” — один

Зі складу фракції ОПЗЖ у Верховній Раді вийшли п’ятеро народних депутатів. Водночас із фракції Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – один. Про це повідомив народний депутат від фракції “Голос” Ярослав Железняк, пише Суспільне.

“Ще 5 депутатів вийшли з ОПЗЖ: Гнатенко, Кісільов, Лукашев, Мороз, Приходько. А також “Батьківщину” залишив Яценко”, – ідеться у повідомленні.

Зазначимо, Валерій Гнатенко був обраний депутатом у виборчому окрузі №49 (Донецька область); Ігор Кісільов пройшов до Ради за списком “ОПЗЖ” (№18); Олександр Лукашев обраний в окрузі №113 (Луганська область); Володимир Мороз обраний в окрузі №59 (Донецька область); Наталія Приходько пройшла за списком (№ 26).

Антон Яценко обраний як безпартійний самовисуванець в окрузі №200 (Черкаська область), також був членом депутатської групи “За майбутнє”, у травні 2021 року приєднався до фракції “ВО “Батьківщина”.

Додамо, за попередньою інформацією зі складу фракції ОПЗЖ раніше вийшли Ігор Абрамович, Тетяна Плачкова, Вадим Столар, Олександр Фельдман.

  • 0
  • 106
Схожі новини