Полковник Євгеній Кураш отримав звання “Львів’янин року” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Полковник Євгеній Кураш отримав звання “Львів’янин року”
07 Травня, 18:43

Полковник Євгеній Кураш отримав звання “Львів’янин року”

Звання «Львів’янин року» сьогодні на урочистій сесії Львівської міської ради отримав полковник ЗСУ Євгеній Кураш, зазначають у ЛМР.

Щороку міські чиновники оголошують голосування за кандидатури для нагородження почесними відзнаками визначних львів’ян. Мешканці міста мають можливість віддати свій голос за певну кандидатуру у званні «Львів’янин року», «Почесний громадянин міста», «Шляхетна львівська родина». До Дня міста мешканці обирають львів’ян, які, на їх думку, є найбільш репрезентативними. У минулому Почесними громадянинами міста стали Мирослав Маринович, Марія Музичук, Роман Панченко, Марія Матвіїв. Цього року нагородили полковника Кураша.

«Про нього вже ходять легенди. Його називають Богом артилерії. Він забезпечує 100-відсоткове повернення бійців без втрат! І те, що мешканці міста саме таку людину обирають «Львів’янином року», означає, що вони цінують і розуміють, завдяки кому сьогодні відбувається святкування Дня міста», – зазначила волонтер і депутат Львівської міської ради Олена Пасевич.

Фото: ЛМР

Відео