Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За минулий тиждень на Львівщині 15 тисяч людей захворіли на грип та ГРВІ
09 Березня, 12:00

За минулий тиждень на Львівщині 15 тисяч людей захворіли на грип та ГРВІ

У період з 2 по 8 березня на Львівщині майже 15 тисяч людей захворіли на ГРВІ, що на 1236 випадків більше за попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності становить 596,3, при епідемічному порозі 439,6. Епідемічна активність грипу та ГРВІ перебуває на середньому рівні. У 15-ти районах зафіксовані перевищення епідемічного порогу: Буський, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Перемишлянський, Пустомитівський, Радехівський, Сколівський, Старосамбірський, Турківський райони, міста Самбір, Червоноград, Борислав. Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ.

Більша частина хворих – діти до 17 років (8 583 особи).

Протягом тижня з діагнозом ГРВІ в інфекційні стаціонари області госпіталізували 351 особу, у тому числі 230 дітей.

З 29 січня в області в окремих навчальних закладах призупинення навчання. Станом на 5 березня на карантині перебуває 22 школи у 9 районах: Старосамбірський (7 шкіл), Перемишлянський, Пустомитівський, Сколівський (по 2 школи), Буський, Мостиський, Яворівський (по 1 школі); міста Червоноград ( 5 шкіл), Стрий (1 школа).

В Україні з жовтня зареєстровані 54 летальні випадки. На Львівщині від грипу померло четверо людей. Захворілі звернулись за медичною допомогою на 3-4-й день захворювання. Стан ускладнився через супутні захворювання – цукровий діабету, хвороби серцево-судинної системи та нирок.

Фото: Конкурент.

  • 0
  • 71
Схожі новини