Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За неправдиве повідомлення про замінування хочуть конфісковувати майно
26 Червня, 09:59

За неправдиве повідомлення про замінування хочуть конфісковувати майно

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що за хибні повідомлення про мінування хочуть посилювати покарання. Про це повідомили у прес-службі МВС.

“Після реєстрації повідомлень про замінування, першочергово здійснюватимуть невідкладну перевірку на відсутність “фейку”. Цим займатимуться фахівці оперативних підрозділів кіберполіції. Крім цього, буде ініційовано зміни до Кримінального кодексу України для посилення відповідальності за скоєння завідомо неправдивих злочинів”, – пишуть в МВС.

У міністерстві наголосили, що до поліції все частіше надходять повідомлення про “фейкові” мінування різних об’єктів. На час перевірки інформації про загрозу тимчасово блокується діяльність вказаних закладів, через що громадяни зазнають неабияких незручностей, а підприємства – величезних збитків.

“Для посилення відповідальності за такі повідомлення запропонуємо збільшити термін кримінальної відповідальності та обмеження волі на строк більше шести років, а також передбачити додатково конфіскацію майна”, – розповів директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.

Директор наголосив, що частіше повідомлення про мінування надходять від ботів із Росії та непідконтрольних територій на сході України. За допомогою IP-телефонів та Інтернету розсилають анонімні повідомлення.

Фото: ілюстративне

Схожі новини