За підсумками першого засідання робочої групи в ОВА скасували аж одну закупівлю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За підсумками першого засідання робочої групи в ОВА скасували аж одну закупівлю
21 Жовтня, 15:05

За підсумками першого засідання робочої групи в ОВА скасували аж одну закупівлю

Після низки протестів під стінами Львівської ОВА під гаслом «Спочатку дрони, потім стадіони» учора, 20 жовтня, в ОВА запрацювала робоча група, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

Як звітують на сайті ОВА, під час першого засідання робочої групи заслухали представників 15 громад. Як видно з прямої трансляції, засідання тривало понад 2 години. На ньому голови громад обґрунтовували необхідність проведення тих чи інших закупівель.

У межах засідання розглянули 35 закупівель, які оголосили впродовж жовтня цього року. Лише одну з них визначили недоцільною — йдеться про капітальний ремонт даху Прилбичівського закладу дошкільної освіти Новояворівської міської ради.

Ще 5 громадам робоча групі рекомендувала переглянути доцільність здійснення закупівель під час найближчих засідань сесій відповідних рад. 

Водночас учасники мітингів планують виходити і надалі щоп‘ятниці о 16:30. Ініціативна група вимагає від ОВА прозвітувати, чи окрім 40 млн, які було передано військовис частинам, були ще витрати ЛОВА безпосередньо на купівлю дронів, автомобілів чи будь-якого майна за бюджет ЛОВА, а не бізнесу.

Учасники також вимагають провести реальний, а не формальний, аудит тендерів по області і перегляд некритичних витрат ВСІХ обласних програм, а також забезпечити доступ представників громадськості до робочої групи з контролю за використанням бюджетних коштів та перегляду нецільових витрат ЛОВА і громад в межах області.

Більше про протести під стінами Львівської ОВА LMN розповідав Святослав Літинський.

  • 0
  • 70
Відео