Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За прикладом одягнула форму і дружина: Самбірщина попрощалась з легендарним воїном Василем Пелишом
21 Вересня, 19:33
logo-black

За прикладом одягнула форму і дружина: Самбірщина попрощалась з легендарним воїном Василем Пелишом

У Старому Самборі сьогодні похоронили 27-річного воїна Василя Пелиша. У 2014 році окупанти позбавили чоловіка руки через татуювання з українським тризубом. Хлопець повернувся з полону, одружився, спробував себе у різних сферах, та після 24 лютого знову одягнув форму та поїхав служити.  

«Василь разом з дружиною Альбіною мав дуже багато планів на життя. Та вірна жінка вирішила бути з чоловіком і у війні – за прикладом Василя пішла у воєнкомат, написала заяву та вступила до лав Збройних сил України», – розповів на похороні місцевий парох, отець Михайло Николин. 

Життя воїна обірвала ворожа куля. Хлопець віз необхідні речі з другої лінії фронту на першу. Після влучання кулі за життя Василя боролись медики Дніпровського госпіталю, та, на жаль, шансів врятувати практично не було, дива так і не сталось. 

dsc_0580

Попрощатись з Героєм прийшли сотні старосамбірчан – на доглянутому подвір’ї ніде було яблуку впасти. Прийшли з синьо-жовтими квітами та білими айстрами. Василя в останню дорогу на кладовище провели і військові, які наразі тут. 

dsc_0529
dsc_0513
dsc_0504
dsc_0493
dsc_0547
Схожі новини