Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За вимагання хабара львівську неврологиню оштрафували на майже 12 тисяч
22 Травня, 13:05

За вимагання хабара львівську неврологиню оштрафували на майже 12 тисяч

Шевченківський районний суд Львова визнав винною у хабарництві неврологиню міської дитячої клінічної лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, Любов Куртяк. Їй призначили покарання – 11,9 тис. грн штрафу, передає Zaxid.net.

До лікарки звернулась львів’янка для проходження обстеження своєї доньки, щоб підтвердити церебральний параліч та спастичний тетрапарез. 27 березня 2019 року Любов Куртяк сказала жінці, що їй треба заплатити 7 тис. грн. Хабар лікарка вимагала за формулювання діагнозу та оформлення медичної документації. Це б дало змогу для сім’ї отримувати соціальну допомогу на дитину з інвалідністю до 18 років.

Згідно з вироком суду, 5 квітня жінка прийшла до лікарки ще раз. Любов Куртяк заявила, що готова надати усі необхідні документи та запитала, чи принесла та гроші. У жінки була лише тисяча гривень. Лікарка сказала, що цього недостатньо і 8 квітня вона має принести ще 6 тис. грн. Після передачі решти хабара лікарку затримали правоохоронці.

У судовому засіданні Любов Куртяк заперечила свою провину. За словами лікарки, жінка підкинула їй гроші і сама неодноразово провокувала на отримання хабара.

Дослідивши усі докази у цій справі, зокрема аудіо- та відеоматеріали, суддя Юрій Донченко визнав Любов Куртяк винною у хабарництві. На вирок суду ще може бути подана апеляція.

Фото: delo.ua.

  • 0
  • 172
Схожі новини