Загиблий Дмитро Каплунов був свідком у справі вбивств на Майдані | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Загиблий Дмитро Каплунов був свідком у справі вбивств на Майдані
11 Грудня, 11:35

Загиблий Дмитро Каплунов був свідком у справі вбивств на Майдані

Загиблий на Донбасі

Наш земляк Дмитро Каплунов, полковник СБУ, який 1 грудня загинув на Донбасі, був засекреченим свідком сторони обвинувачення у справі п’ятьох колишніх «беркутівців». Їх судять за підозрою у вбивстві учасників протестів під час Революції Гідності 20 лютого 2014 року. Про це на засіданні Святошинського районного суду Києва повідомив головуючий у справі суддя Сергій Дьячук, пише Zaxid.net.

 

«На жаль, маємо повідомити учасників процесу, що серед свідків обвинувачення був допитаний свідок, який був легендований ім’ям “Дмитро”. У зв’язку з трагічними подіями ми маємо можливість, на жаль, розкрити його дані – це Дмитро Каплунов, Герой України. Він став Героєм України посмертно, виконуючи свої службові обов’язки», – сказав суддя Дьячук, якого процитувала агенція УНІАН.

Нагадаємо, двоє бійців спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ – полковник СБУ Дмитро Каплунов і Денис Волочаєв – загинули 1 грудня. Під час виконання бойового завдання внаслідок вибуху міни бійці дістали поранення, несумісні з життям.

3 грудня президент Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння їм посмертно звань «Герой України» з врученням ордена «Золота Зірка».

Дмитро Каплунов змалку проживав у Великих Мостах. LMN писала, що там живе його дочка від першого шлюбу.

Бойовики віддали тіло Дмитра українській стороні аж  7 грудня.

 

Відео