Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Закревська припинила голодування
04 Грудня, 10:48

Закревська припинила голодування

Адвокатка родини Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська припиняє голодування, оскільки парламент прийняв поправку до закону про Держбюро розслідувань, яка дозволяє поновити розслідування у справах Майдану.

Про це Закревська повідомила у Facebook, пише “Українська правда”. 

“Зупиняємо голодування, але не припиняємо контролювати виконання владою плану дій по відновленню слідства у справах Майдану і не втрачаємо суспільної уваги над цими справами. Як тільки зникає увага суспільства – зникає пріоритет для влади, і починається колапс. Завтра (4 грудня) я підніму келих соку за нашу спільну перемогу і продовжуємо вимагати і контролювати”, – написала Євгенія.

Закревська наголосила, що тепер чекає на підписання президентом ухваленого законопроєкту, указ президента про затвердження нової структури ДБР, зі створеним новим управління у справах Майдану, призначення в.о. директора ДБР, затвердження штатного розкладу нового управління у справах Майдану, переведення слідчих і прокурорів із ГПУ у ДБР та оголошення конкурсу на вакантні посади в управлінні у справах Майдану.

Закревська також оприлюднила список осіб, які оголосили голодування. До нього, окрім неї, входять ще 16 осіб. 

Вона подякувала всім, хто підтримав її позицію акціями у різних містах.

Нагадаємо, Закревська розпочала голодування 21 листопада через загрозу зупинки слідства у справах Майдану.  У Львові відбувалась безстрокова акція підтримки адвокатки справ Небесної сотні Євгенії Закревської. Щодня о 16:00 на 15 хвилин люди виходили під обласну адміністрацію із вимогою продовжити розслідування загибелі “Небесної Сотні”. Організатором акції була Українська галицька партія. 

  • 0
  • 79
Схожі новини