“Замотав ножиці у целофановий мішечок і проковтнув”: самбірські лікарі провели складну операцію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Замотав ножиці у целофановий мішечок і проковтнув”: самбірські лікарі провели складну операцію
19 Червня, 11:09
logo-black

“Замотав ножиці у целофановий мішечок і проковтнув”: самбірські лікарі провели складну операцію

Тетяна Пасічник

У неділю, 16 червня, у Самбірській центральній районній лікарні провели складну операцію 40-річному чоловіку. Місцевий мешканець спеціально проковтнув ножиці. Однак зробив це у незвичний спосіб.

“Признався нам, що проковтнув ще у середу, – розповідає головний лікар Богдан Марчук. – Розділив ножиці на дві частини. Одну частину замотав у целофановий мішечок і проковтнув. Крім того, ще ковтав кусочки ножа.  Це була спроба самогубства, суїцидальна поведінка. До того ж, чоловік страждає на психічні розлади”.

Попри те, що ситуація трапилась ще в середу, потрапив пацієнт у лікарню в суботу. Скаржився на біль у животі. Оперували його наступного дня.

“В нас тоді був важкий день. У районі трапилось жахливе ДТП, терміново потрібно було рятувати 20-річного хлопця. Також у критичному стані була жінка, яка потребувала оперативного втручання. Саме тому цього чоловіка ми оперували аж наступного дня. Весь цей час контролювали його стан, давали необхідні медикаменти, – додає лікар. – Ножиці були у дванадцятипалій кишці. Операція пройшла успішно, однак прогнозувати подальший стан пацієнта поки не можемо. Зараз робимо все, що в наших силах”

Богдан Марчук каже, люди часто потрапляють у лікарню, ковтаючи дивні предмети.

“Були різні випадки у моєму досвіді, – розповідає. – Найчастіше ненароком щось ковтають діти: копійки, шпильки, дрібні іграшки. Варто бути досить обережними з такими речами. Часто це може закінчитись трагічно”.

 

Фото: ілюстративне

Відео