«Написала записку з вибаченням»: у Львові мати залишила в лікарні немовля | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Написала записку з вибаченням»: у Львові мати залишила в лікарні немовля
10 Травня, 14:17

«Написала записку з вибаченням»: у Львові мати залишила в лікарні немовля

Вчора ввечері у Львові у «Вікні життя», що діє у міській дитячій лікарні на вулиці Пилипа Орлика, залишили 5-денне немовля. Хлопчик перебуває під наглядом медиків та проходить необхідні обстеження й терапію. Про це повідомив головний лікар лікарні Дмитро Квіт. За його словами, мама дитини залишила записку із вибаченням.

«Близько 23:20 спрацювала сигналізація у «Вікні життя». Наші працівники спустилися вниз та побачили хлопчика. Візуально він був здоровим, однак після обстежень виявили у нього жовтяницю, тож дитина отримує необхідну терапію. При немовляті була записка від матері з вибаченням та інформацією про те, що хлопчик народився 4 травня», – зазначив Дмитро Квіт.

Він також додав, що за законодавством дитина перебуватиме в лікарні до 1 місяця, де проходитиме обстеження. Опісля її скерують у будинок дитини.

Нагадаємо, що «Вікно життя» у міській дитячій лікарні діє з березня 2017 року. Це уже 6-та дитина, яку залишили в ньому за 4 роки існування. Жінка, яка анонімно залишає тут дитину, не несе за це кримінальної відповідальності, якщо на дитині немає жодних тілесних травм, слідів насилля.

Відео