Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Зараз усі цифри свідчать про пік захворюваності»: на Львівщині продовжили карантин до 19 червня
12 Червня, 16:44
logo-black

«Зараз усі цифри свідчать про пік захворюваності»: на Львівщині продовжили карантин до 19 червня

На жаль, показники захворюваності на Covid-19 у Львівській області не дозволяють послабити карантинні обмеження. Тому ще тиждень мешканці регіону змушені будуть дотримуватись всіх правил карантину. Таке рішення ухвалили сьогодні під час засідання комісії ТЕБ та НС.

У ЛОДА також нагадали, що постанова Кабміну передбачає три критерії, за якими можна послаблювати карантин. Львівщина попадає під послаблення лише по двох. А от по інцидентності захворювання – область цю межу не проходить.

«Зараз усі цифри свідчать про пік захворюваності на Львівщині, погіршення епідситуації та збільшення кількості ускладнень. Стан пацієнтів, у яких зараз діагностують коронавірус, важчий, ніж місяць чи два тому. Послаблення карантину – невиправданий ризик ціною сотень життів», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

До слова за дві останні доби на Львівщині зафіксовано понад 250 нових хворих на коронавірус.

У ЛОДА у свою чергу сподіваються що уряд до наступного тижня таки прийме рішення і дозволить послаблювати карантинні обмеження, принаймні, у районах, де рівень захворюваності на коронавірус значно нижчий.

«Ми розуміємо, що суспільний виклик саме в системі карантинних обмежень є не просто кричущий, а може вийти за певні межі», – сказав по закінченні засідання комісії заступник голови ЛОДА Тарас Грень.

Але додав, що зокрема це пов’язано із забороною між міських перевезень, але поки відновити їх в області також не можуть, закликав перевізників зрозуміти позицію влади.

«В нас інцидентність захворювання у області пішла після послаблення карантину 8—9 травня. Було послаблення, зросла і кількість захворювань. Відкрили «Шегині» і пішла інцидентність. Ці речі пов’язані», – каже Грень.

  • 0
  • 1369
Схожі новини