Завтра у Львові прощатимуться із ще двома полеглими воїнами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові прощатимуться із ще двома полеглими воїнами
09 Квітня, 19:43

Завтра у Львові прощатимуться із ще двома полеглими воїнами

У середу, 10 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцями Володимиром Смиком та Романом Лободою, які захищали Україну від російських окупантів.

Як розповіли у Львівській міській раді, вранці о 09:30 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові відбудеться молитва і прощання з воїном Володимиром Смиком. Чин похорону захисників Володимира Смика та Романа Лободи розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїнів на Личаківському кладовищі. Зокрема, Романа Лободу перепоховають у Львові, адже раніше він був похований у Дніпрі.

51-річний Володимир Смик – львів’янин. Навчався у середній загальноосвітній школі I-III ступенів №78 міста Львова.

Вищу освіту за фахом «економічна кібернетика» здобув у Львівській комерційній академії (Зараз – Львівський торговельно-економічний університет).

Займався підприємницькою діяльністю у сфері металургії. Любив займатися спортом, був тренером та суддею з кікбоксингу.

Учасник бойових дій в межах Операції Обʼєднаних сил. Впродовж 2019-2024 років боронив Україну в складі 1-ї Галицько-Волинської радіотехнічної бригади повітряного командування «Захід» Повітряних сил Збройних Сил України.

У березні 2024-го року переведений до лав 115-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на території Донеччини.

У Володимира Смика залишилися дружина, син, три доньки, мати, брат та сестра.

44-річний Роман Лобода – уродженець міста Лисичанськ Луганської області. Навчався у Лисичанському ліцеї №30 Сєвєродонецького району Луганської області.

Професійно-технічну освіту за спеціальністю «токар» здобув у Лисичанському професійному будівельному ліцеї.

Впродовж 1997 – 1998 років проходив військову службу у 169-му навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого (раніше відомий як Навчальний центр «Десна»).

Протягом 1999 – 2001 років служив у відділі патрульно-постової служби Управління Міністерства внутрішніх справ України у місті Лисичанськ.

З 2001 по 2005 рік працював охоронником у Відкритому акціонерному товаристві «Лисичанський завод гумових технічних виробів». У період з 2008 по 2013 рік працював електрогазозварником у Комунальному підприємстві «Лисичанськтепломережа».

Нагороджений медаллю «За військову службу Україні».

З 2017 року до моменту загибелі боронив Україну у лавах 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на території Донецької області.

У Романа Лободи залишилися дружина та донька.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео