Завтра у Львові проведуть в останню дорогу 30-річного Героя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові проведуть в останню дорогу 30-річного Героя
23 Вересня, 17:26

Завтра у Львові проведуть в останню дорогу 30-річного Героя

У неділю, 24 вересня, Львів попрощається із військовослужбовцем Михайлом Турчином, який загинув від рук російського окупанта, захищаючи Україну. Про це повідомили у Львівській міській раді.

30-річний Михайло Турчин був випускником Середньої загальноосвітньої школи №96 міста Львова. Здобував освіту у Навчально-науковому інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

Після завершення навчання працював барменом і обожнював свою роботу, успішно закінчив міжнародні курси барної справи. Згодом поїхав за кордон, де працював у логістичній сфері. У вільний час захоплювався музикою, був надзвичайно відданим другом.

Із початком повномасштабного вторгнення, попри відсутність військового досвіду, повернувся з Польщі та добровольцем став на захист Батьківщини. Після проходження навчань боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Виконував обовʼязки головного сержанта-командира відділення. За сумлінне виконання бойових завдань Михайлу Турчину було присвоєно звання «молодший сержант».

У Героя залишилися бабуся, батьки та брат з дружиною.

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться о 10:15 у  Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:45 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Відео