Зеленський надав українське громадянство 14 іноземцям, які воювали на Донбасі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зеленський надав українське громадянство 14 іноземцям, які воювали на Донбасі
28 Червня, 13:49

Зеленський надав українське громадянство 14 іноземцям, які воювали на Донбасі

Президент Володимир Зеленський підписав указ “про надання громадянства особам, які брали участь у захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України”. Це 14 військових-іноземців.

До громадянства України прийнято Дмитра Бєлогорцева, Давіда Гачечіладзе, Абдула Джаліла, Тачі Джафарова, Рудольфа Єгоренка, Тенгіза Занадзе, Гіоргі Кахніашвілі, Валерія Колота, Мераба Концелідзе, Мамуку Музашвілі, Юрія Савілова, Левані Хуцішвілі, Арсланбека Карімова та Юлію Толопу.

Президент запевнив, що це лише перші такі рішення. Наступні будуть ухвалені після надходження матеріалів від Міграційної служби та їхнього розгляду у встановленому порядку.

“Також підкреслив, що відтепер з боку Президента не буде штучного гальмування чи затягування цього процесу, як це було у минулі роки, – повідомляють на сайті Адміністрації Президента.

Додамо, 6 червня, народні депутати України ухвалили законопроект щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України.

 

Фото: Твоє Місто

  • 0
  • 120
Відео