Зеленський написав Парубію листа | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зеленський написав Парубію листа
05 Травня, 10:18

Зеленський написав Парубію листа

Переможець другого туру виборів президента України Володимир Зеленський написав листа на ім’я голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо призначення  дати інавгурації.

«Вважаю, що інавгурація має відбутися 19 травня. Саме на цій даті я наполягав і на зустрічі з головами парламентських фракцій. Саме про 19 травня писав у листі голові Верховної Ради Андрієві Парубію. Сподіваюся, що народні депутати підтримають наші пропозиції на своєму засіданні 14 травня, адже нам потрібно працювати. Зокрема і з парламентом.  Визначеність вкрай важлива і для народу України, і для іноземних гостей, які вже висловили бажання прибути на урочистості, і для мене особисто», – написав Зеленський на своїй сторінці у Фейсбук.

Також Зеленський висловив сподівання, що народні депутати підтримають пропозиції його команди на засіданні 14 травня, “адже нам потрібно працювати, зокрема і з парламентом”.

“Визначеність вкрай важлива і для народу України, і для іноземних гостей, які вже висловили бажання прибути на урочистості, і для мене особисто”, – додав Зеленський. – В умовах зовнішньої агресії для нашої країни надзвичайно важливо уникнути “вакууму влади” та забезпечити якнайшвидше набуття повноважень новообраним президентом України”. Пропоную провести урочисте засідання для складення присяги 19 травня”, – йдеться у листі. 

У свою чергу  глава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович під дописом Зеленського заявив, що 19 травня – “вкрай невдала дата для інавгурації”.

“19 травня – День пам‘яті жертв політичних репресій, визначений указом президента у 2007 році. Тобто це траурний день в який проводяться жалобні заходи по всій Україні, обмежено розважальні заходи та розважальне мовлення на ТБ”, – зазначив В’ятрович.

Фото: censor.net

  • 0
  • 2313
Відео