Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський пригрозив привезти українців з Китаю до Конча-Заспи
18 Лютого, 16:01

Зеленський пригрозив привезти українців з Китаю до Конча-Заспи

Сьогодні, 17 лютого, під час брифінгу, президент Володимир Зеленський заявив, що деякі політичні сили підбурюють людей перекривати дороги через нібито неналежні заходи протидії коронавірусу Covid-19 в Україні, – пише “УП”.

«Я хочу звернутися до деяких політичних партій, які звертаються до людей Ми цю інформацію знаємо завдяки правоохоронним органам… Вони звертаються до людей, місцевих мешканців і підбурюють їх перекривати дороги», – сказав Зеленський.

За словами президента, деякі ЗМІ розповсюдили дезінформацію, що українців евакуюють з Китаю «кудись не туди, і не все для цього готове».

«Є декілька варіантів і ми повністю готові», – відповів на це президент.

Очільник держави наголосив, що ситуація із вірусною загрозою перебуває під «повним контролем» української влади. Інших деталей він не пояснив.

«А з приводу цих політичних «товарищей» хочу вам сказати правду: якщо будете перекривати дороги і підбурювати людей, ми привеземо всіх наших громадян – а ми обов’язково їх привеземо додому, тому що це наш обов’язок, конституційний, та й просто людський – я особисто привезу наших громадян в Кончу-Заспу в їхні особняки!»

Нагадаємо, вчора екс-голова ЛОДА та народний депутат від “ЄС” Олег Синютка опублікував у Facebook пост, з якого випливає, що українців з Китаю привезуть cаме на Львівщину. В мережі на адресу нардепа посипалась критика.

Депутат зі “Слуги народу”, львів’янин Ростислав Тістик  сьогодні поширив відео із зверненням президента із такими словами:

“Два дні поспіль екс-голова ЛОДА Олег Синютка розганяє паніку в області. Безвідповідальна заява з провокативним заголовком “Львівщина може стати епіцентром біологічної небезпеки?” сіє паніку серед громадян. Олег Синютка, не потрібно панікувати! До Вас в гості наші співвітчизники, що повернуться з Китаю, попадуть хіба з Президентом:)”, – написав Тістик.

  • 0
  • 3070
Схожі новини