Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський розповів деталі перемовин із луцьким терористом
22 Липня, 09:13

Зеленський розповів деталі перемовин із луцьким терористом

Президент Володимир Зеленський розповів про свою розмову з Максимом Кривошем, який 21 липня захопив автобус із 13 заручниками в Луцьку. Про це він заявив у відеокоментарі, передає “Українська правда”.

Зеленський зазначив, що з Кривошем упродовж 9 годин розмовляли психологи та перемовники. Проте він погрожував і хотів тільки одного — щоб виконали його вимоги.

“Пропонували одразу зробити спецоперацію, яка ми з вами не знаємо, чим би закінчилась. Тобто це був би штурм, швидкий. Я впевнений, що він був би результативним, але завжди є небезпека що можуть загинути люди…Тому ми порадились. Я захотів поговорити з цією людиною телефоном і спробувати мати можливість, щоб він відпустив людей”, – каже Зеленський.

За словами президента, його попередили, що зловмисник говорить з усіма 10-15 секунд, а потім кидає трубку. Трохи довше він говорив лише з журналістами. Як сказав Зеленський, він розмовляв із Кривошем 7-10 хвилин.

“Ми домовилися, що він зробить перший крок. Він відпустить декількох наших людей. Я попросив відпустити пораненого, вагітну жінку і дитину. Кривош сказав, що пораненого немає, що це був блеф. Тому домовилися, що він відпустить три людини і я після цього запишу відео”, – говорить президент.

Терорист мав відпустити всіх людей через 30 хвилин після того, як Зеленський опублікує відео.

“Приблизно так і відбулось. 30-40 хвилин і він відпустив заручників… Це очевидні для мене кроки. Якщо ми можемо щось робити без штурму, якщо ми можемо не ризикувати життям хоча б однієї людини то… я з такими принципами живу, жив і буду жити… Результат — всі живі. Ми не боремося за рейтинги. Ми боремося за життя. Для мене це найголовніша цінність”, – додає Зеленський.

Нагадаємо, Кривош утримував людей в транспортному засобі більше 13 годин. При собі у зловмисника була зброя й вибухівка. Чоловік стріляв по вікнах та погрожував всіх підірвати. Під вечір дозволив передати людям воду. Зловмисника затримали близько 21.40.

Фото: скріншот з відео.

  • 0
  • 787
Схожі новини