Зеленський відповів на петицію про виїзд чоловіків за кордон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зеленський відповів на петицію про виїзд чоловіків за кордон
16 Серпня, 12:42

Зеленський відповів на петицію про виїзд чоловіків за кордон

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію про те, щоб дозволити чоловікам призовного віку без військового досвіду виїжджати за кордон. Він пояснив, що ці обмеження будуть діяти доки діятиме в країні воєнний стан.

Автор петиції, яка була оприлюднена 19 травня і оперативно зібрала необхідну кількість голосів (27260), Юлія Булавіна просила Президента зняти обмеження щодо виїзду за кордон для чоловіків 18-60 років без військового досвіду та обмежено придатних до служби.

«Воювати мають боєздатні люди. Ми ж маємо безліч айті-, соц-, креативних-, технічних- та інших фахівців, що можуть воювати на інформаційному фронті та бути більш корисними працюючи закордоном, допомагаючи нашим біженцям і підтримуючи армію заробленими коштами», – аргументувала в петиції авторка.

Водночас у своїй відповіді Володимир Зеленський наголосив, що захист суверенітету і територіальної цілісності держави є справою всього українського народу та обов’язком громадян.

«Скасування вказаних обмежень передбачається здійснити після завершення дії правового режиму воєнного стану», – заявив Президент.

Зеленський також доручив прем’єр-міністру Денису Шмигалю опрацювати порушені в електронній петиції питання.

Відео