Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Жінка з Зимної Води, яка оформила опіку над 11-річною Валерією, відмовилася від неї
09 Вересня, 17:59

Жінка з Зимної Води, яка оформила опіку над 11-річною Валерією, відмовилася від неї

51-річна мешканка Зимної Води, що на Пустомитівщині, цьогоріч на початку червня оформила опіку над 11-річною Валерією. Однак тепер жінка відмовилася від опіки над нею. Зараз дівчинка перебуває у дитячому закладі. Її подальшу долю мають вирішити у найближчі дні: або опіку над внучкою оформить рідний дідусь, або дівчинка повернеться в інтернат, звідки її забрали, повідомляє захід.нет.

«Комісія у справах дітей Пустомитівського району зняла опіку над дитиною. Опікунка сама написала заяву, що відмовляється від опіки на дівчинкою. Якщо дівчинку не візьме під опіку дідусь, тоді знову будемо шукати для неї нову сім’ю», – каже керівник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Валерія з інтернату потрапила в неблагополучну родину. В одному будинку з опікункою і дівчинкою проживали бабуся і брат опікунки, який зловживає спиртним. У родині часто виникали сварки, бійки, що неабияк лякало дитину. Під час однієї такої бійки сусіди побачили налякану Валерію і викликали працівників соціальної служби, поліцію.

Насправді дівчина не сирота. У неї є батьки, але їх позбавили батьківських прав через вживання наркотиків. Бабуся, яка виховувала її змалку, важко захворіла і зараз у закладі для людей з психічними розладами.

62-річний дідусь по лінії матері Валерій Скочеляс розповів, що раніше не оформляв опіку над внучкою, бо працівники у справах дітей сказали, що йому дівчинку не віддадуть. Його хата у селі Кам’янка-Бузького району не має відповідних умов для проживання дитини.

Після інциденту, що стався з онучкою в прийомній сім’ї, дідусь почав активно збирати документи, аби забрати дівчинку до себе.

«Я уже зібрав усі необхідні документи. Був у комісії у справах дітей Кам’янко-Бузького району, вони переглянули їх. Все нормально, усі необхідні довідки у мене є. І обстеження житлових умов також є, але у Житомирській області, де ми плануємо жити з цивільною дружиною і Валерія там буде жити разом з нами. Завтра я виїжджаю туди, щоб здати документи на оформлення опіки над внучкою», – каже дідусь Валерій.

Фото: захід.нет.

Схожі новини