Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Зі стратегією та інвестиціями Львів зробить стрибок, а львів‘яни стануть багатші»: Ярослав Рущишин йде у мери Львова
20 Серпня, 20:50
logo-black

«Зі стратегією та інвестиціями Львів зробить стрибок, а львів‘яни стануть багатші»: Ярослав Рущишин йде у мери Львова

Ірина Петришин

Сьогодні, 20 серпня, про свій намір кандидатувати на посаду міського голови Львова, заявив лідер «Голосу Львівщини», народний депутат Ярослав Рущишин. Крім того львів’янам представили команду  осередку “Голосу”, яка йде на місцеві вибори.

rushh1

У команду «Голосу Львівщини» увійшли відомі в місті підприємці, юристи та громадські активісти: Андрій Дячишин, Андрій Курочка, Вікторія Христенко, Віталій Троць, Марія Чижишин, Володимир Гаразд.

«Нульова толерація до корупції – це те, що нас вирізняє. Хоча, вважаю, це має бути у кожній команді, яка хоче бути представлена у Львівській міській раді. Наше місто потребує адекватного управління. Ми йдемо на місцеві вибори із переможною, наступальною стратегією, – каже Ярослав Рущишин про свою команду. – Поруч зі мною люди, на яких я можу опиратися, і з якими ми можемо розвивати Львів».

Зі слів кандидата на мерське крісло, ключовим для розвитку Львова після утворення Львівської ОТГ, має бути впровадження ефективної стратегії та залучення інвестицій. Вони допоможуть місту зробити стрибок, а львів’янам – стати багатшими.

«Львів потребує якісних змін. Покращення мають наступити в сфері освіти. Талановита молодь, яка не має можливості вкладати у власний розвиток величезних коштів – не повинна бути обділена. Їм потрібно надати можливість реалізувати себе, забезпечити можливість навчання у наших вишах. Культура – Львів має можливість проводити більше заходів, щоб творчі люди могли себе показати. Економіка – тут вбачаю три напрямки, як можна зробити наше місто й справді багатим та розвиненим. Перше – це податки львів’ян. Жителі міста не повинні їхати за кордон, їх треба забезпечити роботою тут, аби податки йшли у місцеву казну. Крім того, у місто може бути влито більше коштів із державного бюджету, потрібно продумати напрямок. Та, звичайно, підтримка бізнесменів і меценатів. Залучення коштів від іноземних інвесторів були б дуже доречними для Львова», – говорить кандидат.

До речі, Рущишин має досвід у співпраці та у переговорах з іноземними інвесторами. Адже до обрання його в народні депутати, він близько 30 років вів підприємницьку діяльність. Став зокрема засновником мережі швейних фабрик «Тротолла», співзасновником таких відомих проектів у Львові, як мистецьке об’єднання «Дзиґа», Львівська бізнес-школа УКУ, Комітет підприємців Львівщини, Бієнале Довіри та інших.

У Верховні Раді Ярослав Рущишин є секретарем комітету з питань економічного розвитку. За рік роботи став автором та співавтором 47 законопроектів.

  • 0
  • 524
Схожі новини