Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зняли з петлі у лісі: трьом українським заробітчанам дали премію за порятунок самогубця-поляка
26 Квітня, 14:01

Зняли з петлі у лісі: трьом українським заробітчанам дали премію за порятунок самогубця-поляка

Троє українських заробітчан у неділю, 18 квітня, врятували від смерті 25-річного поляка. Молодий чоловік у лісі біля селища Сомоніно неподалік Гданська намагався накласти на себе руки. Про це у суботу, 24 квітня, розповіло польське видання Dziennik Baltycki.

Близько 19:00 у неділю українці Євген Климович, Євген Федорчук та Олег Бодіян зі своїм польським товаришем Янеком Крефтом захотіли піти «на шашлик» у сусіднє селище Келпіно. У чоловіків щойно завершився 2-тижневий карантин після приїзду з України. Щоб скоротити шлях, компанія вирушила через ліс.

На дереві Євген Климович помітив людину, яка висіла на помаранчевій мотузці. Євген підбіг до дерева та почав знімати чоловіка з петлі.

– Це була мить, хвилина, секунда, і інстинкт заговорив: може, ще не пізно врятувати людину? – пригадує Євген.

-Мені здавалося, що це галюцинації. Пам’ятаю, що я кілька разів закривав і відкривав очі, щоб переконатися, що ми справді те бачимо, – додає Янек Крефт. – На жаль, це справді сталося. Тоді ж Женя підскочив до висячого, кликав нас на допомогу.

Разом товариші зняли петлю з шиї та поклали врятованого чоловіка на землю. Спершу подумали, що самогубець помер. Він не дихав, його тіло було холодним, але чоловікам вдалось його реанімувати. Після цього вони викликали медиків, які довго не могли знайти їх у лісі. Але все ж встигли і забрали самогубця до лікарні. Згодом виявилося, що вкоротити собі віку намагався 25-річний поляк.

Заробітчани працюють будівельниками на фірмі RADBUR. За героїчний вчинок та врятоване життя керівник фірми виділив їм премії.

Євген Климович має 7-річного сина. На заробітки їздить вже чотири роки. Двоє інших чоловіків приїхали до Польщі вперше.

Фото: Dziennik Baltycki

Схожі новини